Hledáme nového kolegu na pozici:

MECHANIK OSOBNÍHO SERVISU

Koho hledáme ?

Šikovného mechanika, který:

-Ideálně který už pracoval někdy v servisu nebo pneuservisu a má zkušenosti z diagnostikou vozidel

-umí komunikovat se zákazníkem, který si přijede nechat opravit vůz a nebo vyměnit pneumatiky

-umí pracovat samostatně, ale i v rámci týmu a nastavených pravidel

-má řidičák min skupiny B a rád řídí

-je ochoten flexibilně pracovat v době výměny sezónních pneumatik

Co budete dělat ?

-servisovat osobní, dodávkové a nákladní pneumatiky a poskytovat autoservisní práce včetně diagnostiky vozidel

Co na oplátku nabízíme?

Fajn kolektiv s dlouholetou tradicí

Zajímavou a různorodou práci

Motivační mzdové ohodnocení

Pravidelné školící programy

Po zapracování nabízíme pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Jednosměnný provoz

Od kdy?

Nástup možný ihned

umí komunikovat se zákazníkem,